Akademia Rosenberga

Akademia Rosenberga

wtorek, 15 maja 2018

Święto Rodziny i Zakończenie Roku Szkolnego

Drodzy!
29 maja tj. wtorek zapraszamy Was na Święto Rodziny w naszej szkole. Uwzględniając potrzeby tych z Was, którzy macie szansę być z nami dopiero późnym popołudniem, zapraszamy na godzinę 16:30 :-)
Chcemy być z Wami wszystkimi. Jeśli macie ochotę i gotowość dzielenia się swoimi kulinarnymi nowościami, byłoby  super. My zrobimy pasty warzywne, przywieziemy wyciskane soki. 
W tym dniu zapraszamy również rodziny, które aktualnie są w miejscu decyzji wyboru szkoły i potrzebują poznać naszą społeczność.
Jednocześnie chcemy poinformować, że zmieniłyśmy koncepcję zakończenia roku szkolnego. Byłby to dzień 22 czerwca, piątek  (tak jak było zaplanowane) jednak zorganizowany w gronie kadry i dzieci. Chcemy, aby dzień przed wakacjami był dla Nas okazją indywidualnego kontaktu z każdym dzieckiem. Przestrzenią na docenienie i uważność bardziej niż w codzienności. Zanurzaniem się i otualniem w dobro (ćwiczenia), umawianiem na wakacje, czy indywidualnym, czy też z przesłaniem, co zabieramy ze sobą z tych szkolnych dziesięciu miesięcy. Do tego potrzebujemy właśnie takiego dnia, w którym pobędziemy ze sobą. Byłby obiad, krąg i zabawy, Świadectwa, ćwiczenia ukorzeniania dobrych doświadczeń. W tym dniu chciałybyśmy zaprosić dzieci do szkoły w godzinach 10:00-15:00 . Bus będzie miał kurs w godzinach, które podamy tydzień wcześniej. Taka jest nasza intencja, aby pobyć razem w jakości bez pośpiechu na realizację zajęć, w jakości doświadczania chwili i pełnej uważności na emocje i potrzeby. Takie wobec tego plany.
Czy jest ktoś kto zdecydowanie sprzeciwiłby się takiej formie?


Pozdrawiamy

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza