Akademia Rosenberga

Akademia Rosenberga

wtorek, 10 października 2017

Zielona Szkoła

W dniu jutrzejszym prosimy o przywiezienie wszystkich dzieci najpóźniej do godziny 9:00, ponieważ odbędą się w szkole przygotowania do wyjazdu tzn. zanim dojedziemy na miejsce pełne rozrywek, chcemy z dziećmi ustalić zasady naszego wspólnego pobytu na zielonej szkole. Dzieci dojeżdżające busem będa tego dnia normalnie odebrane spod domów . 
Jadą wszystkie Ciocie. Agnieszka pojedzie w środę na rozpoczęcie i będzie każdego dnia dojeżdżać. W pokojach są ręczniki, pościel, jest ciepło. Nauczycielki będą miały awaryjny prowiant dla dzieci wg Waszego uznania( zbieramy wspólny prowiant awaryjny).  Mamy jednak do Was prośbę, aby nie były to pospolite słodycze z cukrem. Mogą być przekąski typu wafle, ciastka owsiane, ciastka z ksylitolem, dobrej jakości gorzka czekolada, mleko roślinne. 
Wracamy w piątek tj. 13 października. Prosimy o odbiór dzieci ze szkoły od godziny 16:00. Te, które wracają busem - zostaną odwiezione.
Dzieci mają zapewnione posiłki, dobrą zabawę i ciekawe zajęcia.
Telefon szkolny jedzie z nami. Każde dziecko będzie miało możliwość korzystania, kiedy będzie potrzebowało kontaktu z rodzicem.
Wszelkie pytania kierujcie pod adres
sekretariat@akademiarosenberga.pl


Jutro około południa napiszemy na blogu o naszych ustaleniach z dziećmi, jeżeli uznamy, że są to ustalenia, które warto , abyście znali, bądź na Waszą prośbę.

Pozdrawiamy.
Kadra

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza