Akademia Rosenberga

Akademia Rosenberga

sobota, 10 września 2016

Wzruszyłam się, ja Agnieszka Satalecka, bo moja potrzeba sensu jest tak mocno zrealizowana :) i realizuje się dzięki codzienności w w Akademii i Misiu :)

Witaj Agnieszko, Witaj Kasiu,

Chciałam w swoim imieniu i całego zespołu Żyrafiej Osady  wyrazić naszą wdzięczność, za to, iż  przyczyniłyście się do tego, że nasze marzenie o empatycznej szkole stało się rzeczywistością.

Ostatecznie zaczynamy z 9 dzieci, które są oszołomione terenem i świeżym powietrzem i na razie czas szkolny poświęcają głównie na wolne aktywności na dworze.Agnieszce -  dziękujemy za umożliwienie realizacji naszego projektu Żyrafiej Szkoły w formie Edukacji Domowej, za cierpliwość w wyjaśnianiu zawiłości dot. Formalności w szkolnictwie, za życzliwość, za zaufanie (nadal nigdy się nie widziałyśmy), otwartość, aby nam pomóc, za bezinteresowność.

Kasi - dziękujemy za życzliwy kontakt, sprawne dostarczanie informacji, życzliwość dla nas, mimo, iż się nie znamy, za chęć wzięcia na siebie większej ilości obowiązków wynikającej ze zgłoszeń naszych dzieci.W załączeniu przesyłam mały rebus. Proszę dać znać, czy udało się Wam rozszyfrować słowo.  W przeciągu kilku dni prześlę rozwiązanie. (na zdjęciu jestem w czarnej sukience)

Pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna Szadziewska-Łanecka

Prezes Zarządu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz